29 Ocak 2009 Perşembe

CelticsTR.Com

Sevgili Yiğit ve ben, bu aklımızdaki projeyi kısa bir süre içerisinde hayata geçirdik ve 5 gündür de yayındayız. Bildiğiniz üzere, Türkiye'de NBA'ye olan ilginin artmasıyla doğru orantıda hem genel NBA siteleri, hem de takım özelinde kurulan NBA siteleri sayısı artmış durumda. Son örnekler; LakersTR ve RoxTurk.

Geçen yıl gelen başarıyla birlikte artan Celtics fanları sebebiyle, böyle bir oluşumun yararlı olabileceğini düşündük. Lafı çok evirip çevirmeye de gerek yok. Adresimiz budur:

http://www.celticstr.com

Şu an anasayfamız hazır olmadığı için sizleri foruma yönlendirmekte; ancak anasayfa kurulumu da başladı ve birkaç gün içerisinde bir anasayfaya da sahip olacağız.

Yaklaşık 1 haftadır blog'un epey durakladığının farkındasınızdır. En önemli etken de bu site için verdiğimiz uğraşlardı. Aslına bakılırsa, hala da bitmedi işimiz. Zira, yeni bir oluşum olduğumuz için çok eksiğimiz var ve bunları oturtmak zaman alacak. Bu sebeple, blog'da eski güncelliğinde olmayacak açık konuşmak gerekirse. Bunun dışında birkaç gelişme daha var kendi özelimde, bunlar da etkiliyor burayı ve etkilemeye de devam edecek gibi gözüküyor. Tabii, yine fırsat buldukça buralara bir şeyler karalayacağız. Takipte olun veya olmayın; biz yine buradayız. :)

Hiç yorum yok: